Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Liczba opinii: 4
Katarzyna Diuk napisał/a 9 sierpnia 2019:
Szkocja. Rano jadłam śniadanie i zastanawiałam się co zrobić z resztą dnia. Zadzwonił telefon, Pani Tato nie żyje. Od tamtej chwili minęło kilka dni. Do teraz nie znajduję słów, aby nazwać to co poczułam. Jedną z emocji był szok, który spowodował ogromny ból i przerażenie, natrętne pytanie, co teraz?! Polskie Centrum Pogrzebowe, to było drugie miejsce, do którego zadzwoniłam. Telefon odebrała kobieta, obca mi osoba, a jednak w tamtej chwili, była jedyną osobą, której udało się na chwilę mnie uspokoić. Robi to do teraz. Jutro jest pogrzeb mojego Taty. Co czuje dzisiaj? Tak naprawdę ból jedynie narasta, bo chociaż straciłam Tatę z oczu, to nigdy nie stracę z serca. Mam wokół siebie ukochanych bliskich, mam też, kiedy tylko potrzebuję Panią Magdalenę, która jest właścicielem Polskiego Centrum Pogrzebowego. To ona odebrała telefon tamtego dnia. Pragnę podziękować, noszę w sobie ogrom wdzięczności i zachwytu, nad empatią Pani Magdaleny i jej doświadczenia. Posiada niezwykły dar, wprowadza spokój w miejsce, które jedynie chce krzyczeć bólem. Bardzo dziękuję. Dziekuję za wszystko.
Maria i Sylwester L. napisał/a 31 lipca 2019:
Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Magdalenie za okazaną nam pomoc w tragicznej dla nas sytuacji śmierci syna. Pani Magdalena okazała nam dużo empatii, współczucia i profesjonalnie służyła nam radą i pomocą w załatwianiu wszelkich formalności. Dziękujemy również za godną organizację ceremonii pogrzebowej. Polecamy ten zakład i jego właścicielkę każdemu kto znajdzie się w trudnej sytuacji odejścia bliskiej osoby, spotka się ze zrozumieniem i profesjonalizmem.
Ewelina G. napisał/a 3 lipca 2019:
Wystawiam jak najlepszą ocenę. Pełen profesjonalizm. Zadbali o każdy detal. Byli obecni, dostępni i chętni do pomocy od pierwszego spotkania, przez obecność w trakcie i po pogrzebie. Pięknie zaopiekowali się Mamą i wszystkiego dopilnowali.
Aneta K. napisał/a 17 maja 2019:
Odkąd mój mój mąż zmarł nagle i zupełnie niespodziewane trwałam w głębokim przeświadczeniu, że o sprawy pośmiertne trzeba zadbać jeszcze za swojego życia. Wybrałam ten profesjonalny zakład pogrzebowy, bo chciałam być pewna, że jego pracownicy podejdą do sprawy ze zrozumieniem i odpowiedzialnie. Nie zawiodłam się. Usługi pogrzebowe świadczone są tu na bardzo wysokim poziomie. Polecam Polskie Centrum Pogrzebowe.