Formalności

Polskie Centrum Pogrzebowe zawsze było i jest blisko wszystkich tych, którzy przeżywają bolesne chwile, związane z utratą bliskiej osoby. Od samego początku swojego istnienia zapewniamy pełne wsparcie, świadcząc usługi pogrzebowe odznaczające się najwyższą jakością. Każde nasze działanie nacechowane jest empatią oraz współczuciem, które są uniwersalnym językiem, zrozumiałym na całym świecie.

Nasza firma w Rzeszowie oferuje kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu, poprzez wszystkie etapy związane z bliższym i dalszym przygotowaniem ceremonii żałobnej. Wśród zadań, których podejmują się pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego jest także dopełnianie formalności urzędowych. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw potrzebom wielu rodzin, które po śmierci ich Bliskiego, nie czują się na siłach, aby samodzielnie mierzyć się z tym wyzwaniem.

Personel Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie zapewnia pomoc w uzyskaniu dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego, ZUS, KRUS czy MSWiA. Odwiedzamy też inne instytucje – kancelarie parafialne, biura cmentarzy – wszędzie dokonując niezbędnych ustaleń związanych z przygotowaniem pochówku. W naszej ofercie jest także możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu z zasiłku pogrzebowego, a także wszystkie kwestie związane z wypłatą środków z ubezpieczeń.

Wszelkie informacje uzyskać można pod całodobowym numerem telefonu 792 302 444.

formalności pogrzebowe