Mistrz Ceremonii

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej Rzeszów

Mistrz Ceremonii Polskie Centrum Pogrzebowe

Pogrzeb osób niewierzących jest nazywany pogrzebem świeckim lub pogrzebem humanistycznym. Podczas planowania tego rodzaju uroczystości dysponuje się większą elastycznością. Zamiast księdza jest ona prowadzona przez mistrza ceremonii. Przykładami znanych osób, które zdecydowały się na pogrzeb świecki są Zbigniew Religa, Wisława Szymborska czy Albert Einstein. Na pogrzeb świecki mogą też zdecydować się osoby wierzące, którym nie odpowiada tradycyjna uroczystość religijna.

Prowadzący uroczystość Mistrz ceremonii jest ustami rodziny zmarłego i uczestników pogrzebu.

Pogrzeb świecki stanowi podsumowanie życia. Daje ostatnią  możliwość wyrażenia poglądów i tego co było w życiu człowieka istotne. Jak żył,  co kochał, kim był dla tych, którzy go żegnają.

Jestem profesjonalnym mistrzem świeckich ceremonii pogrzebowych.  Rekomenduje mnie  Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe – najstarsza organizacja pogrzebowa w Polsce.

Moje 15 letnie doświadczenie przy organizacji wydarzeń  oraz  prowadzenie różnorodnych  wystąpień publicznych  gwarantuje Państwu godny oraz odpowiedni nastrój uroczystości.

Jako kobieta posiadam takt, wysoki poziom empatii oraz szacunek dla każdego człowieka zarówno zmarłego, jak i pogrążonego w żałobie.

Pożegnanie bliskiej osoby jest ważnym a także niepowtarzalnym wydarzeniem. Dlatego też każdą ceremonię traktuję indywidualnie i z należytym zaangażowaniem.

Wspólną zadumę mogą wzmocnić specjalne przygotowane dekoracje i aranżacje muzyczne nawiązujące do wspomnień lub upodobań Zmarłego.

Profesjonalizm ♦ Empatia ♦ Zaangażowanie

Magdalena Kate Bykovski

Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych

Tel: 60279 24 91

Email: [email protected]

 

Jestem do usług dla wszystkich Klientów zakładu pogrzebowego Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie oraz innych  zakładów z którymi współpracuje i rekomenduje.

Mistrz Ceremonii