Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
25 wpisów.
Karol z rodziną napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękuję za pomoc pracownikom firmy Polskie Centrum Pogrzebowe, bardzo się cieszę, ze to ta firma pomagała mi w zorganizowaniu pogrzebu mojej siostry, To ogromny zaszczyt, ze wszystko rozumieli i są bardzo przewidujący. Będę polecał, dziękuję.
Daria F. napisał/a 29 marca 2022
Dziękuje firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Janiny. Dziękuję za wasze wsparcie i piękną oprawę florystyczną. Panowie w trakcie uroczystości pogrzebowej wykazali się dużym taktem i kulturą osobistą. Dziękuję.
Polecam tą firmę napisał/a 15 marca 2022
Witam, polecam Centrum Pogrzebowe z ul Szopena, bardzo ładnie przygotowała dla nas pogrzeb i otoczyła nas opieką.
Podziękowanie napisał/a 26 stycznia 2022
W imieniu całej rodziny pragnę podziękować Firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za profesjonalne i rzetelne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej śp. Mamy Genowefy. To trudny czas dla rodziny, dziękuję za życzliwość, zrozumienie, pełne zaangażowanie. Jeżeli miałam jakieś pytania, to zawsze otrzymywałam na nie odpowiedź i pomoc. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za ogromny profesjonalizm. Firmę Polskie Centrum Pogrzebowe polecam z całego serca osobom, które będą poszukiwać sprawdzonej firmy pogrzebowej. Jacek Łakomy
M.Pietryka napisał/a 25 stycznia 2022
Mimo bardzo smutnej i przykrej uroczystości dziękujemy za profesjonalizm oraz przygotowanie pogrzebu naszej ukochanej Mamy na najwyższym poziomie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Polskie Centrum Pogrzebowe.
Tomasz C. napisał/a 21 stycznia 2022
Wraz z rodziną dziękujemy Pani Magdalenie za pochówek elegancki i osobiste odprowadzenie naszego dziadzię. firmę polecam z całego serca
Dominika Rogalska napisał/a 15 listopada 2021
Bardzo polecam Polskie Centrum Pogrzebowe. Organizacja wzorowa, a sama uroczystość bardzo wzruszająca. Będę polecać ten zakład wszystkim osobom, które będą poszukiwać sprawdzonej firmy pogrzebowej.
Barbara napisał/a 18 października 2021
Jestem bardzo zadowolona z organizacji pogrzebu mojego brata. Od początku do końca właścicielka służyła pomocą w załatwieniu formalności oraz była otwarta na prośby rodziny i przyjaciół zmarłego. Sam pogrzeb dobrze i uroczyście zorganizowany. Wielu uczestników chwaliło całą ceremonię. W mieniu rodziny i własnym serdecznie dziękuję. Bardzo polecam usługi tej firmy.
Agata napisał/a 4 czerwca 2021
Byłam dziś na pogrzebie z córką u znajomej cmentarz Wilkowyja pani widziała że jestem z wózkiem bardzo milo że ominęli schody cała ceremonia była piękna chodź bardzo smutna
Aleksandra K. z Rzeszowa napisał/a 29 kwietnia 2021
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Polskim Centrum Pogrzebowym, która z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podeszła do organizacji ceremonii. Już od samego początku, od pierwszego telefonu, kontakt był bardzo sprawny i nie musiałam się o nic obawiać. Jeżeli miałam jakieś pytania, to zawsze otrzymywałam na nie odpowiedź. Doceniam to, że zakład pogrzebowy nie tylko pomaga w urządzeniu uroczystości, ale również jest bardzo pomocny, jeżeli chodzi o załatwienie formalności. W smutnej chwili miałam przyjemność spotkać taką firmę, ale jestem w stanie wysoko ocenić ich usługi i polecić je innym żałobnikom.
Janina z dziećmi napisał/a 22 marca 2021
Dziękuje za pomoc, wyrozumiałość i ogromne serce. Dzięki całemu personelowi dałam radę przejść przez ten tragiczny czas. Otrzymałam od całego zespołu Polskiego Centrum Pogrzebowego dużo wsparcia, a sama ceremonia została zorganizowana przepięknie. Bardzo polecam.
Katarzyna W. napisał/a 3 marca 2021
Nie spodziewałam się, że będę musiała w tym roku organizować pogrzeb. Nic na to nie wskazywało. Niestety świat nie zawsze nas pozytywnie zaskakuje. Mimo tak ciężkiej sytuacji i trudności organizacyjnych dziękuję całemu personelowi Polskiego Centrum Pogrzebowego za pomoc i zorganizowanie naprawdę godnej uroczystości. 
Marzena M napisał/a 8 listopada 2020
Chciałam serdecznie podziękować p. Magdalenie za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, piękny pogrzeb,za szybkość reakcji na każdy problem i telefon, za dopasowanie nagrobka do moich potrzeb i ciekawe wprowadzone nowe pomysły. A przede wszystkim za korzystną cenę.. Pozdrawiam serdecznie..
Iwona M. napisał/a 26 października 2020
W imieniu całej rodziny pragnę podziękować Firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za profesjonalne i rzetelne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego śp. męża, która pozostanie na długo w mojej pamięci. Uroczystość była znakomicie zorganizowana, z dbałością o każdy szczegół. Dziękuję Pani Magdalenie Bykovski za życzliwość, zrozumienie, pełne zaangażowanie oraz za załatwienie wielu formalności, do których rodzina w takich chwilach nie ma głowy. Uczestnicy ceremonii ocenili, że usługa była wykonana na najwyższym poziomie. Z pewnością będziemy polecać PCP rodzinie i znajomym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.
Maria Knap napisał/a 19 października 2020
Z całego serca polecam Polskie Centrum Pogrzebowe . Transport ciala brata z Norwegii i zajecie sie wszystkimi formalnosciami przez p. Magdalene bardzo nam pomoglo w tym trudnym czasie.Wszystko zostało zorganizowane szybko i z pelna profesją Bardzo duża pomoc ,odpowiedzi na mnóstwo pytań i dostępność o każdej porze. Polecamy z całego serca
referencje