Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
38 wpisów.
Barbara napisał/a 16 kwietnia 2024
Z całego serca chciałabym podziękować Polskiemu Centrum Pogrzebowemu za ich profesjonalizm i wsparcie w jednym z najtrudniejszych okresów mojego życia. Personel okazał się bardzo miły i pomocny, pomagając nam krok po kroku przez cały proces organizacji pogrzebu. Wszystkie usługi były wykonane z największą troską i szacunkiem dla naszych życzeń oraz pamięci o zmarłym. Polecam
Anna i Patryk S. z rodziną napisał/a 8 kwietnia 2024
W imieniu swoim i rodziny składam na ręce wszystkich pracowników firmy serdeczne wyrazy podziękowania i uznania za wykonaną ceremonię. Zarówno usługi jak i obsługa była na wysokim poziomie.
Maria K. napisał/a 22 października 2023
Chciałam bardzo podziękować p. Beacie za zorganizowanie pięknego i godnego pożegnania mojego sp. męża, oraz za profesjonalizm i pomoc w tak trudnej dla nas chwili. Dziękuję bardzo.
Mariusz napisał/a 9 października 2023
To był mój pierwszy kontakt z zakładem pogrzebowym,jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i doradztwa na każdym kroku postępowania w procedurach pogrzebowych.Pani Beata pomogła we wszystkich,nawet najbardziej skomplikowanych sprawach,a Panowie z obsługi bardzo rzeczowi,podpowiedzieli i pomogli.Polecam Polskie Centrum Pogrzebowe.
Bożenna Pomierna napisał/a 14 września 2023
Szybko,sprawnie i bez dodatkowego i tak już dużego stresu. Jednym słowem pełny profesjonalizm.ZDECYDOWANIE POLECAM!
Hania napisał/a 10 lipca 2023
Nasuwają mi się jedynie dwa słowa: pełen profesjonalizm. W tak smutnej dla nas chwili, kiedy emocje odbierały nam logiczne myślenie, otrzymaliśmy od Państwa zrozumienie, empatię i wielką pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących spraw pogrzebowych. Dziękuję raz jeszcze za organizację całej uroczystości w podniosłym, eleganckim i dopracowanym w każdym szczególe charakterze.
Marika K z rodzina napisał/a 23 stycznia 2023
Słowa wdzięczności i uznania kierujemy do pracowników zakładu pogrzebowego Polskiego Centrum za organizacje wzuszajacego pogrzebu.
Grzegorz. S napisał/a 29 grudnia 2022
Dziekuje pracownikom, którzy zaskoczyli nas swoją cierpliwością i zrozumieniem. Przystępne ceny a przy tym najwyższa jakość świadczonych usług
Karolina Edmund napisał/a 18 listopada 2022
Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Czuć było szacunek zarówno jak do zmarłego jak i naszej całej rodziny
Andrzej Kobyliński napisał/a 16 listopada 2022
Utrata żony to wielka tragedia dla mnie i dzieci, ale Państwo nam pomogliście i to bardzo. Dziękujemy za wysłuchanie i organizację wszystkiego.
Danuta Lewandowska z rodziną napisał/a 19 września 2022
Bardzo dobra firma, pracownicy przemili, kontakt z klientem to z pewności ich najmocniejsza strona, można otwarcie prosić i zadawać pytania.
Robert J. napisał/a 18 sierpnia 2022
Jestem bardzo zadowolony, nie czekała na mnie sucha cena za pogrzeb tylko rozmowa podczas której można było omówić każdy element i wybrać konkretne rozwiązanie. Myślę że jakości obsługi klienta mogło by się uczyć od tej firmy wiele innych przedsiębiorstw nie koniecznie z tej branży. Bardzo polecam
ADAM STACHOŃ napisał/a 20 czerwca 2022
Polecam zakład pogrzebowy Polskie Centrum Pogrzebowe. Bardzo dobra organizacja, kontakt z klientem i obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie.
Karol z rodziną napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękuję za pomoc pracownikom firmy Polskie Centrum Pogrzebowe, bardzo się cieszę, ze to ta firma pomagała mi w zorganizowaniu pogrzebu mojej siostry, To ogromny zaszczyt, ze wszystko rozumieli i są bardzo przewidujący. Będę polecał, dziękuję.
Daria F. napisał/a 29 marca 2022
Dziękuje firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Janiny. Dziękuję za wasze wsparcie i piękną oprawę florystyczną. Panowie w trakcie uroczystości pogrzebowej wykazali się dużym taktem i kulturą osobistą. Dziękuję.
referencje