Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
19 wpisów.
Dominika Rogalska napisał/a 15 listopada 2021
Bardzo polecam Polskie Centrum Pogrzebowe. Organizacja wzorowa, a sama uroczystość bardzo wzruszająca. Będę polecać ten zakład wszystkim osobom, które będą poszukiwać sprawdzonej firmy pogrzebowej.
Barbara napisał/a 18 października 2021
Jestem bardzo zadowolona z organizacji pogrzebu mojego brata. Od początku do końca właścicielka służyła pomocą w załatwieniu formalności oraz była otwarta na prośby rodziny i przyjaciół zmarłego. Sam pogrzeb dobrze i uroczyście zorganizowany. Wielu uczestników chwaliło całą ceremonię. W mieniu rodziny i własnym serdecznie dziękuję. Bardzo polecam usługi tej firmy.
Agata napisał/a 4 czerwca 2021
Byłam dziś na pogrzebie z córką u znajomej cmentarz Wilkowyja pani widziała że jestem z wózkiem bardzo milo że ominęli schody cała ceremonia była piękna chodź bardzo smutna
Aleksandra K. z Rzeszowa napisał/a 29 kwietnia 2021
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Polskim Centrum Pogrzebowym, która z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podeszła do organizacji ceremonii. Już od samego początku, od pierwszego telefonu, kontakt był bardzo sprawny i nie musiałam się o nic obawiać. Jeżeli miałam jakieś pytania, to zawsze otrzymywałam na nie odpowiedź. Doceniam to, że zakład pogrzebowy nie tylko pomaga w urządzeniu uroczystości, ale również jest bardzo pomocny, jeżeli chodzi o załatwienie formalności. W smutnej chwili miałam przyjemność spotkać taką firmę, ale jestem w stanie wysoko ocenić ich usługi i polecić je innym żałobnikom.
Janina z dziećmi napisał/a 22 marca 2021
Dziękuje za pomoc, wyrozumiałość i ogromne serce. Dzięki całemu personelowi dałam radę przejść przez ten tragiczny czas. Otrzymałam od całego zespołu Polskiego Centrum Pogrzebowego dużo wsparcia, a sama ceremonia została zorganizowana przepięknie. Bardzo polecam.
Katarzyna W. napisał/a 3 marca 2021
Nie spodziewałam się, że będę musiała w tym roku organizować pogrzeb. Nic na to nie wskazywało. Niestety świat nie zawsze nas pozytywnie zaskakuje. Mimo tak ciężkiej sytuacji i trudności organizacyjnych dziękuję całemu personelowi Polskiego Centrum Pogrzebowego za pomoc i zorganizowanie naprawdę godnej uroczystości. 
Marzena M napisał/a 8 listopada 2020
Chciałam serdecznie podziękować p. Magdalenie za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, piękny pogrzeb,za szybkość reakcji na każdy problem i telefon, za dopasowanie nagrobka do moich potrzeb i ciekawe wprowadzone nowe pomysły. A przede wszystkim za korzystną cenę.. Pozdrawiam serdecznie..
Iwona M. napisał/a 26 października 2020
W imieniu całej rodziny pragnę podziękować Firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za profesjonalne i rzetelne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego śp. męża, która pozostanie na długo w mojej pamięci. Uroczystość była znakomicie zorganizowana, z dbałością o każdy szczegół. Dziękuję Pani Magdalenie Bykovski za życzliwość, zrozumienie, pełne zaangażowanie oraz za załatwienie wielu formalności, do których rodzina w takich chwilach nie ma głowy. Uczestnicy ceremonii ocenili, że usługa była wykonana na najwyższym poziomie. Z pewnością będziemy polecać PCP rodzinie i znajomym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.
Maria Knap napisał/a 19 października 2020
Z całego serca polecam Polskie Centrum Pogrzebowe . Transport ciala brata z Norwegii i zajecie sie wszystkimi formalnosciami przez p. Magdalene bardzo nam pomoglo w tym trudnym czasie.Wszystko zostało zorganizowane szybko i z pelna profesją Bardzo duża pomoc ,odpowiedzi na mnóstwo pytań i dostępność o każdej porze. Polecamy z całego serca
Weronika J. napisał/a 12 października 2020
Polskie Centrum Pogrzebowe stanęło na wysokości zadania w kwestii organizacji transportu ciała mojego ojczyma z zagranicy. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za ogromny profesjonalizm i empatię. Dziękuję za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej na wysokim poziomie. To bardzo wiele znaczyło dla mnie i mojej mamy.
Patryk Krychowski napisał/a 3 września 2020
Dziękuję za pomoc w formalnościach i ogromną wyrozumiałość. Do dzisiaj bardzo ciężko jest mi pogodzić ze śmiercią żony. Zwłaszcza, że zostawiła nie tylko mnie, ale i naszego syna. Pogrzeb był bardzo trudny, ale pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego wykazali się ogromną empatią i pomogli mi we wszystkich formalnościach. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam ten zakład pogrzebowy każdemu.
Edyta Nieznalski napisał/a 29 lipca 2020
W imieniu całej rodziny Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania całemu zespołowi Polskiego Centrum Pogrzebowego za sprawną i profesjonalną organizację Ceremonii pogrzebowej mojego ŚP. Brata. Szczególne podziękowania należą się pani Magdalenie Bykowski, która reprezentowała naszą rodzinę podczas załatwiania wszystkich prawnych formalności zarówno po stronie niemieckiej i polskiej. Kończąc wspaniałą i uroczystą ceremonią pogrzebową. Serdeczne dzięki!!! Gorąco polecam!!!
Barbara K. napisał/a 28 kwietnia 2020
Chcę serdecznie podziękować Pani Magdalenie oraz reszcie pracowników Polskiego Centrum Pogrzebowego z Rzeszowa za pomoc, życzliwość i perfekcyjne zorganizowanie pogrzebu Tatusia. Dziękuję i polecam z całego serca
Jonasz R. napisał/a 3 września 2019
Byłem już na kilku rzeszowskich pogrzebach i ostatnio po raz pierwszy na obsługiwanym przez PCP. Była to najlepsza obsługa, wreszcie nie zabrakło elegancji i zauważalnej staranności zakładu.
Jan Ryl napisał/a 3 września 2019
22 sierpnia uczestniczyłem w pogrzebie obsługiwanym przez Polskie Centrum Pogrzebowe. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim ta uroczystość była przygotowana. Właścicielka firmy zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nagłośnienie, osobny samochód na wieńce i kwiaty, przygotowanie miejsca pochówku - specjalny namiot, stelaż na którym postawiono trumnę, specjalna mównica dla przemawiającego na tej uroczystości. Wszystko na najwyższym poziomie.