Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
33 wpisy.
Barbara napisał/a 18 października 2021
Jestem bardzo zadowolona z organizacji pogrzebu mojego brata. Od początku do końca właścicielka służyła pomocą w załatwieniu formalności oraz była otwarta na prośby rodziny i przyjaciół zmarłego. Sam pogrzeb dobrze i uroczyście zorganizowany. Wielu uczestników chwaliło całą ceremonię. W mieniu rodziny i własnym serdecznie dziękuję. Bardzo polecam usługi tej firmy.
Agata napisał/a 4 czerwca 2021
Byłam dziś na pogrzebie z córką u znajomej cmentarz Wilkowyja pani widziała że jestem z wózkiem bardzo milo że ominęli schody cała ceremonia była piękna chodź bardzo smutna
Aleksandra K. z Rzeszowa napisał/a 29 kwietnia 2021
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Polskim Centrum Pogrzebowym, która z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podeszła do organizacji ceremonii. Już od samego początku, od pierwszego telefonu, kontakt był bardzo sprawny i nie musiałam się o nic obawiać. Jeżeli miałam jakieś pytania, to zawsze otrzymywałam na nie odpowiedź. Doceniam to, że zakład pogrzebowy nie tylko pomaga w urządzeniu uroczystości, ale również jest bardzo pomocny, jeżeli chodzi o załatwienie formalności. W smutnej chwili miałam przyjemność spotkać taką firmę, ale jestem w stanie wysoko ocenić ich usługi i polecić je innym żałobnikom.
Janina z dziećmi napisał/a 22 marca 2021
Dziękuje za pomoc, wyrozumiałość i ogromne serce. Dzięki całemu personelowi dałam radę przejść przez ten tragiczny czas. Otrzymałam od całego zespołu Polskiego Centrum Pogrzebowego dużo wsparcia, a sama ceremonia została zorganizowana przepięknie. Bardzo polecam.
Katarzyna W. napisał/a 3 marca 2021
Nie spodziewałam się, że będę musiała w tym roku organizować pogrzeb. Nic na to nie wskazywało. Niestety świat nie zawsze nas pozytywnie zaskakuje. Mimo tak ciężkiej sytuacji i trudności organizacyjnych dziękuję całemu personelowi Polskiego Centrum Pogrzebowego za pomoc i zorganizowanie naprawdę godnej uroczystości. 
Marzena M napisał/a 8 listopada 2020
Chciałam serdecznie podziękować p. Magdalenie za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, piękny pogrzeb,za szybkość reakcji na każdy problem i telefon, za dopasowanie nagrobka do moich potrzeb i ciekawe wprowadzone nowe pomysły. A przede wszystkim za korzystną cenę.. Pozdrawiam serdecznie..
Iwona M. napisał/a 26 października 2020
W imieniu całej rodziny pragnę podziękować Firmie Polskie Centrum Pogrzebowe za profesjonalne i rzetelne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego śp. męża, która pozostanie na długo w mojej pamięci. Uroczystość była znakomicie zorganizowana, z dbałością o każdy szczegół. Dziękuję Pani Magdalenie Bykovski za życzliwość, zrozumienie, pełne zaangażowanie oraz za załatwienie wielu formalności, do których rodzina w takich chwilach nie ma głowy. Uczestnicy ceremonii ocenili, że usługa była wykonana na najwyższym poziomie. Z pewnością będziemy polecać PCP rodzinie i znajomym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.
Maria Knap napisał/a 19 października 2020
Z całego serca polecam Polskie Centrum Pogrzebowe . Transport ciala brata z Norwegii i zajecie sie wszystkimi formalnosciami przez p. Magdalene bardzo nam pomoglo w tym trudnym czasie.Wszystko zostało zorganizowane szybko i z pelna profesją Bardzo duża pomoc ,odpowiedzi na mnóstwo pytań i dostępność o każdej porze. Polecamy z całego serca
Weronika J. napisał/a 12 października 2020
Polskie Centrum Pogrzebowe stanęło na wysokości zadania w kwestii organizacji transportu ciała mojego ojczyma z zagranicy. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za ogromny profesjonalizm i empatię. Dziękuję za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej na wysokim poziomie. To bardzo wiele znaczyło dla mnie i mojej mamy.
Patryk Krychowski napisał/a 3 września 2020
Dziękuję za pomoc w formalnościach i ogromną wyrozumiałość. Do dzisiaj bardzo ciężko jest mi pogodzić ze śmiercią żony. Zwłaszcza, że zostawiła nie tylko mnie, ale i naszego syna. Pogrzeb był bardzo trudny, ale pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego wykazali się ogromną empatią i pomogli mi we wszystkich formalnościach. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam ten zakład pogrzebowy każdemu.
Edyta Nieznalski napisał/a 29 lipca 2020
W imieniu całej rodziny Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania całemu zespołowi Polskiego Centrum Pogrzebowego za sprawną i profesjonalną organizację Ceremonii pogrzebowej mojego ŚP. Brata. Szczególne podziękowania należą się pani Magdalenie Bykowski, która reprezentowała naszą rodzinę podczas załatwiania wszystkich prawnych formalności zarówno po stronie niemieckiej i polskiej. Kończąc wspaniałą i uroczystą ceremonią pogrzebową. Serdeczne dzięki!!! Gorąco polecam!!!
Barbara K. napisał/a 28 kwietnia 2020
Chcę serdecznie podziękować Pani Magdalenie oraz reszcie pracowników Polskiego Centrum Pogrzebowego z Rzeszowa za pomoc, życzliwość i perfekcyjne zorganizowanie pogrzebu Tatusia. Dziękuję i polecam z całego serca
Jonasz R. napisał/a 3 września 2019
Byłem już na kilku rzeszowskich pogrzebach i ostatnio po raz pierwszy na obsługiwanym przez PCP. Była to najlepsza obsługa, wreszcie nie zabrakło elegancji i zauważalnej staranności zakładu.
Jan Ryl napisał/a 3 września 2019
22 sierpnia uczestniczyłem w pogrzebie obsługiwanym przez Polskie Centrum Pogrzebowe. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim ta uroczystość była przygotowana. Właścicielka firmy zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nagłośnienie, osobny samochód na wieńce i kwiaty, przygotowanie miejsca pochówku - specjalny namiot, stelaż na którym postawiono trumnę, specjalna mównica dla przemawiającego na tej uroczystości. Wszystko na najwyższym poziomie.
Katarzyna Diuk napisał/a 9 sierpnia 2019
Szkocja. Rano jadłam śniadanie i zastanawiałam się co zrobić z resztą dnia. Zadzwonił telefon, Pani Tato nie żyje. Od tamtej chwili minęło kilka dni. Do teraz nie znajduję słów, aby nazwać to co poczułam. Jedną z emocji był szok, który spowodował ogromny ból i przerażenie, natrętne pytanie, co teraz?! Polskie Centrum Pogrzebowe, to było drugie miejsce, do którego zadzwoniłam. Telefon odebrała kobieta, obca mi osoba, a jednak w tamtej chwili, była jedyną osobą, której udało się na chwilę mnie uspokoić. Robi to do teraz. Jutro jest pogrzeb mojego Taty. Co czuje dzisiaj? Tak naprawdę ból jedynie narasta, bo chociaż straciłam Tatę z oczu, to nigdy nie stracę z serca. Mam wokół siebie ukochanych bliskich, mam też, kiedy tylko potrzebuję Panią Magdalenę, która jest właścicielem Polskiego Centrum Pogrzebowego. To ona odebrała telefon tamtego dnia. Pragnę podziękować, noszę w sobie ogrom wdzięczności i zachwytu, nad empatią Pani Magdaleny i jej doświadczenia. Posiada niezwykły dar, wprowadza spokój w miejsce, które jedynie chce krzyczeć bólem. Bardzo dziękuję. Dziekuję za wszystko.
referencje