Transport Zmarłych

Wyjazdy Polaków do innych miast lub za granicę wiążą się z różnymi przypadkami losowymi, a co za tym idzie – niekiedy koniecznością zapewnienia usługi transportu Zmarłych. Jest on niezbędny, gdy śmierć kogoś zastaje poza miejscem zamieszkania i tym samym istnieje potrzeba – bądź konieczność – aby sprowadzić ciało Osoby Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Międzynarodowy transport zwłok

Naszą ofertę przewozu zwłok kierujemy do osób prywatnych i instytucji, głównie z Rzeszowa i okolic. Organizujemy przewozy na terenie Polski oraz z innych krajów europejskich, w tym z i do Ukrainy. Najczęstszymi kierunkami z którego odbywa się transport zwłok są Anglia, Irlandia, Hiszpania, Francja i Niemcy. Ze względu na adres siedziby jest to najczęściej transport do miejscowości na terenie Rzeszowszczyzny. Podejmujemy się jednak przewozu do innych niż Rzeszów miejscowości.

Nie tylko realizujemy samą procedurę przewozu Zmarłych – w różnych kierunkach. Zanim nastąpi transport zwłok, nasi doświadczeni pracownicy troszczą się o dopełnienie wszystkich formalności – takich, jak tłumaczenia dokumentów, dopełnienie procedur sanitarnych, celnych oraz wszystkich innych na granicach państw.

Transport ciał Osób Zmarłych lub prochów Polskie Centrum Pogrzebowe Sp. z o.o. wykonuje drogą lotniczą oraz lądową. W razie potrzeby oferujemy usługę odbioru trumien i urn z dowolnego lotniska w Polsce.

W celu realizacji sprowadzenia Ciała Zmarłego z zagranicy należy skontaktować się z siedzibą Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie – telefonicznie +48 792 302 444 celem przeprowadzenia rozmowy. Często od okoliczności śmierci zależy czas sprowadzenia zwłok do Polski. Jeżeli zgon nastąpił w wyniku wypadku zazwyczaj ciało jest poddawane sekcji zwłok, co wydłuża procedurę transportu Zmarłego do Polski.

Koszty transportu Zmarłych na terenie Europy wynoszą od 2500 zł do 20 000 zł zależnie od odległości. Robimy wszystko aby koszty transportu zwłok czy prochów były jak najniższe. Przewozy zmarłych w razie potrzeby łączymy z wykonaniem ceremonii pogrzebowej.

W celu uniknięcia dodatkowych kosztów powstałych przez eksportację i przechowanie ciała w zagranicznych firmach funeralnych zalecamy jak najszybciej skontaktować się z nami.

Zapewniamy kompleksową opiekę nad rodzinami. Oferujemy organizację pogrzebu w Rzeszowie lub innej miejscowości po sprowadzeniu ciała z zagranicy. Ceremonię pogrzebową i transport kredytujemy z zasiłku pogrzebowego jeśli zmarły był ubezpieczony.

transport zwłok
przewóz zwłok
transport zmarłych