Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

Śmierć pojawia się zawsze nieoczekiwanie, dlatego też nigdy nie jesteśmy wystarczająco przygotowani na jej nadejście. W  takich momentach zazwyczaj potrzebujemy obecności kogoś, kto w sposób profesjonalny pomoże podjąć kolejne działania, związane z uroczystościami żałobnymi. Polskie Centrum Pogrzebowe powstało właśnie po to, aby zapewnić Państwu całodobową dostępność usług pogrzebowych.

Organizujemy pogrzeby w każdym zakątku Polski oraz poza jej granicami. Z racji lokalizacji większość ceremonii żałobnych, które dotąd przygotowaliśmy, odbyło się w województwie podkarpackim. Jednak jesteśmy dyspozycyjni do przygotowania uroczystości pogrzebowych wszędzie tam, gdzie zostaniemy poproszeni. Żadne miejsce nie jest zbyt odległe. Priorytetem jest dla nas dotarcie wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Postaramy się spełnić wszystkie Państwa prośby tak, aby ostatnia droga była pełna dostojeństwa i piękna.

Pomoc przy formalnościach

Przeżywając żałobę trudno często skupić się na formalnościach urzędowych, które muszą zostać dopełnione. Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie, opierając się na licznych doświadczeniach rozmów z Klientami, pragnie dopomóc Państwu także właśnie w kwestii spraw formalnych. Nasi pracownicy znają dobrze wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane, procedury i – w Państwa imieniu – zatroszczą się o to, aby wszystkie one zostały przeprowadzone we właściwej kolejności oraz w określonym czasie.

Akcesoria pogrzebowe

Każdy, kto żegna Bliską Osobę, wkłada w to ostatnie pożegnanie całe serce. Dlatego tak ważne są wszystkie detale uroczystości – w tym akcesoria pogrzebowe. W biurach Polskiego Centrum Pogrzebowego oferujemy szeroki wybór akcesoriów funeralnych, które wpłyną na piękny i godny przebieg uroczystości ostatniego pożegnania. Nasze trumny i urny wykonane są w różnych formach i wzorach. Ponadto oferujemy ubrania dla Osób Zmarłych, modlitewniki i święte obrazki.

Pozostajemy otwarci na sugestie i zrobimy wszystko, aby każda uroczystość ostatniego pożegnania odbyła się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

  • Akcesoria pogrzebowe
  • Akcesoria pogrzebowe
  • Akcesoria pogrzebowe
  • Akcesoria pogrzebowe
  • Akcesoria pogrzebowe
  • Akcesoria pogrzebowe

Transport zmarłych

Przez całą dobę wykonujemy eksportacje ciał Zmarłych. Przewozimy je do chłodni i przygotowujemy do pochówku wykonując m.in. zabiegi kosmetyki pośmiertnej.

Oprawa pogrzebu

Troszczymy się również o oprawę muzycznąorganizację styp. Pragniemy, aby mogli Państwo odczuć nasze rzeczywiste wsparcie w tych niełatwych chwilach.

Kremacje

Jeśli wolą Zmarłego była kremacja – uczynimy wszystko, aby tej woli stało się zadość. Jesteśmy przygotowani także do pogrzebów kremacyjnych. Jeśli w tym temacie mają Państwo jakieś wątpliwości oraz pytania, postaramy się je wyjaśnić.