Kremacje

Wśród usług oferowanych przez Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie znajduje się kremacja – jedna z form pochówku coraz częściej wybieranych w ostatnim czasie. Osoby, które decydują się na kremację czynią to z różnych motywów: estetycznych, higienicznych, światopoglądowych czy też ekonomicznych. Zauważalny jest bowiem, także w województwie podkarpackim, coraz większy deficyt miejsc grzebalnych na cmentarzach w całym regionie. Urnę z prochami Zmarłego można zaś dochować do istniejącego grobu czy grobowca bądź umieścić w niszy kolumbarium.

Dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie oraz wieloletniej współpracy z nowoczesnym krematorium Polskie Centrum Pogrzebowe z Rzeszowa gwarantuje wykonanie kremacji w krótkim czasie – do 24 godzin – i z zachowaniem wszystkich koniecznych norm oraz przepisów.

Rodziny Osoby Zmarłej otrzymują certyfikat poświadczający fakt przeprowadzenia kremacji. W trakcie zaś przygotowania do kremacji mają możliwość dokonać wyboru wśród bogatego asortymentu trumien kremacyjnych oraz urn, wśród których są także te artystyczne – misternie zdobione i wykonane z dbałością o niepowtarzalną formę.

Zwracając się do Polskiego Centrum Pogrzebowego z prośbą o organizację pogrzebu z uprzednią kremacją otrzymują Państwo pewność, że każdy etap pochówku i przygotowania do niego zostaną otoczone – podobnie, jak Rodzina Zmarłego – niezbędną troską i uwagą.

kremacje w rzeszowie